Europoseł z Niemiec zażądał ocenzurowania Korwina za prawdę o Niemczech. Reakcja JKM bezcenna! [WIDEO]

Janusz Korwin Mikke słynie ze swoich mocnych wypowiedzi.  Eurodeputowany nieraz był z tego powodu karany przez władze europarlamentu.  Tym razem swoimi słowami doprowadził do szału niemieckiego europosła,  który zażądał dla niego kary ocenzurowania.

Europoseł z Niemiec zażądał ocenzurowania Korwina za prawdę o Niemczech.  Reakcja JKM bezcenna! [WIDEO]

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...

 

Janusz Korwin Mikke otwarcie podważył sens utworzenia unijnej armii. Zdaniem polskiego polityka temat ten jest poruszany w nieodpowiedniej chwili,  kiedy w Europie szerzy się faszyzm.

 

Celem ich powołania jest niesienie bratniej pomocy krajowi, który zbuntowałby się przeciwko okupacji Unii Europejskiej – stwierdził bez skrupułów Korwin.

 

Prezes partii Wolność mocno skrytykował niemiecki parlament za uchwalenie prawa, które pozwala karać grzywną 50 mln euro za umieszczanie w internecie nieprawdziwych treści.

 

Nawet Adolf Hitler tak wysokich grzywien nie stosował – stwierdził Korwin-Mikke, podkreślając przy tym, że nie wiadomo kto będzie decydował o tym, jakie treści nie są prawdziwe.

 

Takie słowa wyraźnie nie spałowały politykowi ugrupowania Zieloni - Reinhardowi Bütikoferowi. Niemiecki europoseł, który aż zrobił się czerwony ze złości, domagał się, aby ocenzurować wypowiedź polskiego polityka. Na reakcję JKM długo nie trzeba było czekać.