USA w ciężkim SZOKU! Załamana Clinton kompletnie postradała zmysły! Nie zgadniecie kim postanowiła zostać...

Po przegranych przez Clinton wyborach prezydenckich bardzo głośno w mediach było o temacie złego stanu psychicznego byłej pierwszej damy USA. Teraz jak się okazuje, postanowiła nie skupiać się już na życiu politycznym, a zająć się czymś zupełnie nowym.

USA w ciężkim SZOKU! Załamana Clinton kompletnie postradała zmysły! Nie zgadniecie kim postanowiła zostać...

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...

Po przegranych przez Clinton wyborach prezydenckich bardzo głośno  w mediach było o temacie złego stanu psychicznego byłej pierwszej damy USA. Teraz jak się okazuje, postanowiła nie skupiać się już na życiu politycznym, a zająć się czymś zupełnie nowym.

 

Wiadomość o tym czym chce teraz zająć się dwukrotna kandydatka na prezydenta Stanów Zjednoczonych zelektryzowała opinię publiczną. Z jednej strony wywołała szok, z drugiej gromkie salwy śmiechu.

 

Fakt, że niecodziennie dochodzi do takiej sytuacji...

 

O jej planach poinformował przez media Bill Shillady, pastor Zjednoczonego Kościoła Metodystycznego.

 

Polityczni komentatorzy są  zgodni, że po druzgocącej porażce jaką poniosła Clinton w ostatnich wyborach prezydenckich, postanowiła  zaangażować się w życie religijne, które pomoże jej w trudnych chwilach.

 

Decyzja żony Billa Clintona zaskoczyła wszystkich, zarówno jej zwolenników wspierających ją przez cały czas kampanii wyborczej i po niej, jak i również zagorzałych przeciwników, którzy z nią walczyli do samego końca.

 

Co takiego chce robić Clinton? Otóż postanowiła zostać...PASTOREM! 

 

Natomiast, według dziennikarzy „The Atlantic” nowe plany byłej kandydatki na prezydenta USA mogą być stricte związane z jej polityczną strategią, która ma na celu ocieplenie jej wizerunku po wielu życiowych skandalach.