SZOK! Ujwniono tożsamość dziewczyny walczącej dla ISIS! Nikt się tego nie spodziewał!

Wiadomo kim jest dziewczyna walcząca dla ISIS. Do sieci trafiło nagranie na którym widać białą nastolatkę schwytana w ruinach miasta Mosulu.

SZOK! Ujwniono tożsamość dziewczyny walczącej dla ISIS! Nikt się tego nie spodziewał!

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...

Wiadomo kim jest dziewczyna walcząca dla ISIS. Do sieci trafiło nagranie na którym widać białą nastolatkę schwytana w ruinach miasta Mosulu.

 

Według późniejszych ustaleń, owa nastolatka to zaginiona około rok temu szesnastoletnia Niemka - Linda Wanzel, pochodząca z Pulsnitz niedaleko Drezna.

 

Młoda dziewczyna uciekła z domu, od tamtej pory ślad po niej zaginął. Niespodziewanie dziewczyna została odnaleziona w ruinach jednego ze zniszczonych budynków w Mosulu, młoda Niemka wraz z innymi kobietami była uzbrojona w karabiny i ładunki wybuchowe.

 

Według informacji, Linda już wcześniej wykazywała zainteresowanie działalnością ISIS. Młoda Kobieta przed swoja ucieczką zaczęła uczyć się języka arabskiego, który miał pomóc kobiecie w przystosowaniu się do nowego środowiska. 

 

Dziewczyna załatwiła podrabiane dokumenty dzięki którym udało jej się wyruszyć w podróż z lotniska we Frankfurcie i rozpocząć swój plan.

 

Linda usłyszała już pierwsze zarzuty, według ustaleń brała udział w walkach. Obecnie znajduje się w irackim więzieniu, dziewczynie grozi kara śmierci. Działania podjęły niemieckie władze, wystosowały środki w sprawie sprowadzenia Lindy do domu, lecz szanse mogą okazać nie możliwe.

 

źródło: pikio.pl