Widzom opadły szczęki! Jakubiak w koncertowym stylu ZAORAŁ posłankę Nowoczesnej na wizji! [WIDEO]

W programie "Minęła 20" na antenie TVP Info gośćmi byli poseł Marek Jakubiak (Kukiz'15), Ewa Lieder (.Nowoczesna), Wojciech Skurkiewicz (Prawo i Sprawiedliwość) oraz połączony z innego studia Jacek Żalek (Polska Razem).

Widzom opadły szczęki! Jakubiak w koncertowym stylu ZAORAŁ posłankę Nowoczesnej na wizji! [WIDEO]

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...

W programie "minęła 20" na antenie TVP Info gośćmi byli poseł Marek Jakubiak (Kukiz'15), Ewa Lieder (.Nowoczesna), Wojciech Skurkiewicz (Prawo i Sprawiedliwość) oraz połączony z innego studia Jacek Żalek (Polska Razem).

 

Rozmowa toczyła się na temat miesięcznic smoleńskich. Standardowo przedstawicielka partii .Nowoczesna była za tym "aby to już skończyć i przestać dzielić Polaków". Jak nie trudno się domyślić reszta obecnych w studio stała po zupełnie innej stronie barykady. 

 

Poruszono również tematy takie jak wolność zgromadzeń, demokracja, skandaliczne działania opozycji, a także kwestię reperacji.

 

Posłanka Lieder usiłowała zgrywać prawdziwą "tygrysicę" polityczną, była kąśliwa, usiłowała w dość idiotyczny sposób bronić swoich racji będąc przy tym przekonana, że jest niesamowicie merytoryczna...

 

Prawdziwy cyrk rozpoczął się gdy do głosu został dopuszczony poseł Jakubiak.... Bardzo szybko sprowadził rozbeswtioną posłankę Lieder do pionu i zgasił ją w kilku mocnych żołnierskich zdaniach.

 

To po prostu trzeba zobaczyć!