Kilka miesięcy temu jedna z australijskich gazet opublikowała „nieoficjalne” wyniki badań z których wynika, że sportsmenka jest hermafrodytą (posiada zarówno męskie jądra produkujące testosteron, którym zawdzięcza swój męski wygląd, jak i zewnętrzne żeńskie organy płciowe, dzięki którym czuje się kobietą).

 

Całą sprawę zaogniła brytyjska felietonistka Katie Hopkins, która na swojego Twittera wrzuciła ślubne fotografie Caster Semenyi. Biegaczka ubrana w garnitur nie przypominała kobiety.

 

 

Kiedy spotkałam Caster w damskiej toalecie myślałam, że jest mężczyzną i poprosiłam ją o wyjście. Po krótkiej wymianie “uprzejmości” z pewnością nie spodziewałam się, że kiedyś weźmiemy ślub”. – przyznała w wywiadzie żona biegaczki Violet.

 

Ciekawostką jest to, że gdy Violet poznała swoją przyszłą żonę była w związku z mężczyzną i nie wykazywała homoseksualnych skłonności.

 

Jestem przekonany, że to chłopak ponieważ tak się ubierała i zachowywała. Zaskoczony jestem,że teraz jest dziewczyną” – mówi dyrektor podstawówki, w której się uczyła Semenya.

 

wRealu24.pl