Lewackie bojówki masowo zgłaszają patriotyczne strony na Facebooku! "Lewactwo musi panować!"

Jak wszyscy doskonale wiemy ostatnimi czasy dzieją się bardzo dziwne rzeczy na Facebooku. Zlikwidowane zostały pro-patriotyczne strony jak "Marsz Niepodległości", "Ruch Narodowy", "Młodzież Wszechpolska" czy nawet strona posła na Sem RP, Roberta Winnickiego. Wiemy kto za tym stoi.

Lewackie bojówki masowo zgłaszają patriotyczne strony na Facebooku! "Lewactwo musi panować!"

Zobacz także:

Kowalski & Rola BEZ CENZURY gaszą islam, "korytarze humanitarne", unijną poprawność i piątą kolumnę w KK! (Video)
Kowalski & Rola BEZ CENZURY gaszą islam, "korytarze...
To jakaś kpina! Prezydent Austrii twierdzi, że wszystkie kobiety powinny nosić burkę!
To jakaś kpina! Prezydent Austrii twierdzi, że...
Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym morderstwem [FOTO]
Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym...
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak APOKALIPSA". "Ręka Boga" nad miastem [FOTO]
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak...

Skrajnie lewacko-faszystowskie bojówki, które namawiają się po grupach i masowo zgłaszają poprzez tzw konta fejki patriotyczne strony na Facebooku. 

W tej chwili zagrożona jest ogromna strona, "Prawa Strona Medalu":

Jak widać do perfekcji opanowali metody działania na Facebooku. Jak wszyscy doskonale wiedzą, Facebook jest skrajnie wręcz politycznie po lewej stronie. Słowa klucze, pozycjonowanie w taki a nie inny sposób, blokowanie postów, to tylko niektóre sposoby działania tego politycznego tworu. 

Równi i równiejsi na Facebooku. Strony patriotyczne, "oczywiście szerzą faszyzm", ale już "Jebać żołnierzy przeklętych", to NIE!

Ewidentnie widać, kogo i jak promują twórcy Facebooka.

Facebook jest absolutnie kosmopolitycznym portalem społecznościowym, moderatorzy absolutnie nie rozumieją co dzieje się w Europie, mają bardzo mocno ograniczone pole widzenia.

Wystarczy użyć kilku magicznych słów jak: "pedał, gej, żyd czy faszysta" i strona zostanie zlikwidowana na zawsze bez podania żadnego racjonalnego i co najgorsze prawdziwego powodu.

Zwyczajna masówka...

Tutaj widzimy jak namawiają się by usunąć stronę Młodzieży Wszechpolskiej i stronę Roberta Winnickiego.

Niestety, ale Facebook jako portal mocno wspiera przemiany, przewroty czy różne opcje polityczne, niektórzy twierdzą, że bierze za to działanie stosowne wynagrodzenie.

Znane jest między innymi zdanie twórcy Facebooka, odnośnie kwestii "islamizacji Europy", niestety jest ono bardzo tendencyjne.

Miejmy nadzieję, że mimo różnić politycznych i poglądowych Facebook stanie się kiedyś miejscem dla wszystkich a nie tylko dla niektórych, wybranych...

Marcin Rola - wRealu24.pl