Telewizyjny sylwester z Torunia. Wrocław obejdzie się smakiem?

wRealu24.pl

Telewizyjny sylwester z Torunia. Wrocław obejdzie się smakiem?

Zobacz także:

loading...

Telewizyjna dwójka od lat współorganizowała koncert sylwestrowy na rynku we Wrocławiu. W tym roku zdecydowała się na organizację imprezy w Toruniu.  

Od roku 2005 sylwestrowy koncert rozbrzmiewał z Wrocławia z jednoroczną przerwą w 2009 r. Wtedy odbył się w Łodzi.

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu prezydenta Wrocławia:

Urząd Miejski Wrocławia poinformował, że tegoroczną imprezę sylwestrową będzie organizował samodzielnie, a nie wspólnie z TVP 2. Prawdę powiedziawszy, Dwójka mnie o tym nie powiadomiła, czym jestem nieco zdziwiony. Dowiedziałem się, że skasowali wszystkie rezerwacje hotelowe oraz że odbyły się spotkania produkcyjne dotyczące nie Wrocławia. Po kilku latach hucznych sylwestrów organizowanych na Rynku we współpracy z telewizyjną Dwójką miasto zmienia format i otwiera nowy cykl: „Sylwester we Wrocławiu. Z Wrocławiem". Inspiracją są wydarzenia ESK i sukcesy wrocławskich artystów. Przez najbliższych kilka lat będziemy witać Nowy Rok we Wrocławiu, słuchając muzyki w wykonaniu naszych zespołów i solistów.”

Telewizyjna Dwójka prowadzi właśnie rozmowy z władzami Torunia na temat wspólnego organizowania koncertu sylwestrowego. Rzecznik prasowy powiedział, że władze telewizji same zgłosiły się do władz miasta z propozycją organizacji koncertu.  

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ