Dywizjon 303. Pierwsze fragmenty filmu. (WIDEO)

wRealu24.pl

Dywizjon 303. Pierwsze fragmenty filmu. (WIDEO)

Zobacz także:

Niesamowite! Brytyjscy policjanci zachwyceni TĄ grafiką na polskiej ciężarówce! Zdjęciami podzielili się na oficjalnym profilu! (FOTO)
Niesamowite! Brytyjscy policjanci zachwyceni TĄ...
Ameryka: Powstanie film o Powstaniu Warszawskim! "To będzie film kalibru "Szeregowca Ryana"!
Ameryka: Powstanie film o Powstaniu Warszawskim! "To...
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

Film powstaje na podstawie książki Arkadego Fiedlera. Zdjęcia kręcone są w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Budżet to 14 mln zł a jego długość to 110 minut z czego półgodziny to walki powietrzne wygenerowane komputerowo. 

W udostępnionych materiałach możemy zobaczyć scenę w której niemiecki ranny pilot wychodzi z samolotu. Widać, że jest bardzo wkurzony dowiedziawszy się, że został zestrzelony przez Polaków. Dialogi wygłaszane są teatralnie co wygląda dość sztucznie i telewizyjnie. W drugim materiale widzimy kilka scen filmowych oraz zakulisowych.

W produkcji główne zagrają Piotr Adamczyk i Maciej Zakościelny. W pozostałych rolach zobaczymy plejadę młodego pokolenia aktorów. Piotr Witkowski, Maciej Cymorek, Jan Wieczorkowski, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Maciej Marczewski, Wacław Warchoł, Dariusz Toczek, Nikodem Rozbicki oraz Aleksander Wróbel. Premiera zapowiadana jest na przyszły rok.