2 dni warował przy swojej towarzyszce na torach kolejowych. (WIDEO)

wRealu24.pl 

2 dni warował przy swojej towarzyszce na torach kolejowych. (WIDEO)

Zobacz także:

loading...

Pies wykazał się niewiarygodnym poświęceniem, pilnując sukę aby ta nie zmarzła. Kontuzjowana nie mogła zejść z torów o własnych siłach.  

Pies słysząc nadjeżdżające pociągi kładł się obok swojej towarzyszki, przyciskając jej głowę do torów aby ta nie została uderzona przez nadjeżdżające składy. Ogrzewał ją własnym ciałem. Leżąc na torach przez dwa dni. Nikogo nie dopuszczając do siebie.

Kiedy zobaczyłem nadjeżdżający pociąg, zrobiło mi się słabo. Zobaczyłem jednak, że pies, po usłyszeniu sygnału maszynisty, położył się koło suki i przycisnął ją swoim ciałem do ziemi. Oba psy opuściły nisko głowy i pociąg przemknął nad nimi. Ludzie! Ten pies robił to samo przez dwie doby” – napisał lokalny bloger Denis Małofiejew.

Po dwóch mroźnych dniach udało się przewieść oba psy do schroniska. Po badaniu weterynarza okazało się, że suka ma wstrząs mózgu uszkodzoną miednicę i biodro. Ale rokowania są dobrze i za kilka miesięcy powinna wrócić do zdrowia. Jej towarzysz ma tylko stłuczoną łapę.

Pracownicy schroniska odnaleźli właścicieli psów. Jak się okazało to para starszych ludzi, którzy od kilku dni poszukiwali swoich pupili bezskutecznie. Pies Panda i suka Lucy są psami, które nigdy nie opuszczały swojego podwórka. Któregoś dnia przez nieuwagę ktoś nie zamknął bramki i psy wyszły nie znając okolicy zgubiły się.  

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ