Lady Gaga: Książę Karol Windsor jest kosmitą. (WIDEO)

Piosenkarka w jednym z wywiadów wyjawiła, że książę Karol jest hybrydą człowieka oraz jaszczurki potrafiącym zmieniać kształt. Miał on kilkakrotnie się przeobrazić na jej oczach. Postać w którą się przeobrażał miała 2,5 metra wysokości, żółte migoczące oczy i skórę łuskowatą w kolorze iguany. Przestraszona artystka zaczęła unikać przyjęć na których miał pojawić się książę. Na jednym z jej koncertów na widowni dostrzegła postać z błyszczącymi oczami jaszczurze zęby od razu wiedziała kto to. Lady GaGa uważa, że przybieranie dziwnej postaci przez księcia Walii jest oznaką wielkiej siły oraz pewnego rodzaju ostrzeżeniem, by nie zadzierać z potężnymi replikantami. Piosenkarka twierdzi także, że Karol może być jednym z wyższych kapłanów. wRealu24.pl 

Lady Gaga: Książę Karol Windsor jest kosmitą. (WIDEO)

Zobacz także:

loading...

Piosenkarka w jednym z wywiadów wyjawiła, że książę Karol jest hybrydą człowieka oraz jaszczurki potrafiącym zmieniać kształt.

Miał on kilkakrotnie się przeobrazić na jej oczach. Postać w którą się przeobrażał miała 2,5 metra wysokości, żółte migoczące oczy i skórę łuskowatą w kolorze iguany. Przestraszona artystka zaczęła unikać przyjęć na których miał pojawić się książę. Na jednym z jej koncertów na widowni dostrzegła postać z błyszczącymi oczami jaszczurze zęby od razu wiedziała kto to. Lady GaGa uważa, że przybieranie dziwnej postaci przez księcia Walii jest oznaką wielkiej siły oraz pewnego rodzaju ostrzeżeniem, by nie zadzierać z potężnymi replikantami. Piosenkarka twierdzi także, że Karol może być jednym z wyższych kapłanów.

wRealu24.pl 

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ