Biznesmeni, czy po prostu zwiedzający – wszystkie te osoby szukają odpowiedniego, sprawdzonego miejsca, które pozwoli w jak najkorzystniejszy sposób załatwić wszystkie sprawy i oczywiście umilić pobyt. A co jeśli możliwe jest znalezienie jednego miejsca, które oferuje wszystkie te rzeczy?

Budynek Ovo jest najlepszą inwestycją ostatnich lat, która stanowi odpowiedź na stały rozwój miasta. To wyjątkowo nowoczesna konstrukcja, która skupia w sobie wiele funkcji. Ma siedem poziomów i dodatkowo dwie podziemne. Jego całkowita powierzchnia liczy ponad 48 tysięcy metrów kwadratowych, z czego 3850 przypada na powierzchnię biurową, 4600 na handlową i usługową, a około 360 to lokale mieszkalne oraz pokoje hotelowe. Dzięki wykorzystaniu solidnego a jednocześnie elastycznego materiału, można było osiągnąć niesamowity, opływowy kształt. To jedyna taka budowla w Polsce. Przykuwa uwagę niesamowitym designem nie tylko na zewnątrz, ale również w środku.
Ma doskonałą lokalizację, znajduje się w samym centrum Wrocławia, co jest ogromnym plusem zarówno dla osób zwiedzających okolice, jak i tych w podróży służbowej. Jest umiejscowiona przy ulicy Podwale, spacer do rynku trwa zaledwie dziesięć minut.

Co znajdziemy w Ovo?

To połączenie wszystkich najpotrzebniejszych usług. Znajdują się w nim doskonałe apartamenty, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego klienta, a także hotel zapewniający cudowny pobyt na najwyższym poziomie luksusu. Liczne biura to dodatkowa, świetna oferta. Oczywiście nie brakuje tam restauracji i kawiarni, a dla biznesmenów przygotowane są specjalistyczne sale konferencyjne. Stanowi miejsce również na wszelakie zabawy, urządzane we wspaniałej sali balowej. Ovo to przede wszystkim luksus, trochę tak jakby miasto zostało skupione w jednym budynku. Mieszkaniec nie musi go opuszczać, aby załatwić wszystkie sprawy, a do tego ma możliwość korzystania z licznych atrakcji. W budynku Ovo znajduje się także centrum sportowe dla fanów fitnessu oraz ciekawy, zielony teren.

Wszystkie oferowane usługi są na najwyższym poziomie, podobnie jak obsługa. Z pięciogwiazdkowego hotelu korzystać mogą nie tylko goście, ale również wynajmujący biura, czy mieszkańcy apartamentów. Każda z tych grup ma możliwość korzystania z najlepszej obsługi room service.

Nowoczesny budynek w sercu miasta stanowi wspaniałą wizytówkę Wrocławia, pokazując, że miasto ciągle się rozwija. Modernistyczny wygląd przykuwa uwagę i tym zachęca do zapoznania się z możliwościami jakie ma w swojej ofercie. Luksusowe apartamenty OVO Wrocław, a także hotel to wspaniała alternatywa dla zwyczajnych miejsc tego typu, ponieważ oferują nie tylko najlepszej jakości warunki i obsługę, ale również skupienie wszelkich potrzebnych usług, które pozwalają na miłe spędzenie czasu, również w przypadku służbowego charakteru wizyty. Warto przejrzeć jego ofertę i zastanowić się, czy nie tego właśnie oczekujemy.