Totalna porażka Kukiz' 15! Nie potrafią zebrać podpisów pod referendum, które było od początku bez sensu! Działacze są wściekli!

Sobota, niedziela, grad czy mróz ostatni z pozostałych działaczy Kukiz' 15, którzy pozostali po tragicznym wyniku w wyborach parlamentarnych zbierali podpisy pod referendum "o niewpuszczeniu tzw imigrantów do Polski."

Totalna porażka Kukiz' 15! Nie potrafią zebrać podpisów pod referendum, które było od początku bez sensu! Działacze są wściekli!

Zobacz także:

loading...

Pomysł był od początku idiotyczny - przecież rząd Beaty Szydło zapowiedział wprost, że nigdy nie przyjmie muzułmanów.

Mało tego minister Mariusz Błaszczak mówi, że "polityka Multikulti to absolutna patologia", trzeba być kompletnym idiotą by się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.

Kukiz totalnie olał wyborców i ludzi, którzy wprowadzili go do parlamentu...

"Kukiz totalnie olał wyborców i działaczy, którzy wprowadzili jego i innych do parlamentu, Gdy zapytałem go o struktury kazał mi wypierdalać" - mówi nam jeden z najwierniejszych - byłych działaczy Kukiz' 15 - człowiek był z Kukizem od wyborów prezydenckich w 2015 roku.

Szok i niedowierzanie...

Paweł Kukiz jest politykiem, który zmarnował i zniweczył gigantyczną szansę dla ruchów społecznych, swoim działaniem zabetonował scenę polityczną na następne 10 lat. Przypadek?

"Zawieszamy akcję zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjęcia uchodźców. Akcja odniosła sukces, bo powstrzymaliśmy PiS przed przyjęciem kwot imigrantów. Jak będzie potrzeba to w każdej chwili możemy ją wznowić" - powiedział wicemarszałek Stanisław Tyszka.

Na pewno?

"Kompletna bzdura! Po prostu nie ma komu tych podpisów zbierać...Kukiz nie ma ludzi, nikt już nie wierzy w te brednie. Olał nas, olał ludzi z dołu. Woli się bujać po salonach...kiedy wejdziesz między wrony zaczniesz krakać jak i one..." - komentuje były działacz zirytowany działaniami lub ich brakiem.

Co jakiś czas na scenie politycznej pojawia się taki "wentyl bezpieczeństwa", "trybun ludowy", "głos tych najbardziej wku**ionych", który po wszystkim okazuje się zwykłym podstawionym pionkiem do gry. Czy Kukiz był takim własnie "wentylem"? Wszystko wskazuje na to, że niestety TAK.

"Jest mi cholernie przykro. Tysiące osób walczyło za niego. Poszło by za nim w ogień. Traciliśmy czas, prywatne pieniądze, zaniedbywaliśmy swoje rodziny... dla kogo? Dla kogoś, kto ma to wszystko gdzieś, liczy się tylko on i jego przydupasy, które się dorwały do koryta. Kukiz niczego nie zrobi, zobaczycie. Obiecał nową konstytucję i JOW-y, gdzie to wszystko jest ja się pytam. Gdzie się podziały ideały? Od początku kłamał...kłamał mi prosto w oczy..." - powiedział nam były działacz ruchu Kukiz' 15.

Zobacz również:

PC - wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ