Totalny odlot Stuhra: PiS rzuca we mnie zużytymi prezerwatywami! Co on bierze?

Maciej Stuhr jest znany zw swoich odlotów, ale tym razem przeszedł samego siebie. Ostatnio polscy aktorzy przeżywają wysyp totalnie idiotycznych wypowiedzi.

Totalny odlot Stuhra: PiS rzuca we mnie zużytymi prezerwatywami! Co on bierze?

Zobacz także:

loading...

Ostatnio Magdalena Cielecka powiedziała, że czuje się jak "żydowskie dziecko w czasie okupacji..." - obraziła tym sposobem wszystkich żydów zamordowanych przez Niemców podczas II Wojny Światowej.

Tym razem totalny odlot przeżywa aktor, Maciej Stuhr, słynny syn, słynnego ojca...

"W zeszłym tygodniu wrzucili nam do ogródka zużytą prezerwatywę i stos papierów" - powiedział aktor, obwiniając rzecz jasna PiS.

Aktor często wyśmiewa i krytykuje obecny rząd. W najnowszym wywiadzie zrobił to po raz kolejny, sugerując przy okazji, że boi się o siebie i najbliższych, bo ktoś wrzuca mu do ogródka zużyte prezerwatywy, a wkrótce może zacząć rzucać kamienie.

"Zanim się zdecydowałem, rozmawiałem godzinę z moją żoną i ona pyta: Po co ci to znowu? W zeszłym tygodniu wrzucili nam do ogródka zużytą prezerwatywę i stos papierów. Mówię o poczuciu zagrożenia, które sprawia, że zaczynasz sam siebie ograniczać, zastanawiasz się nad tym, co mówisz. Bo nie wiesz, czy następnym razem ktoś nie wrzuci ci do ogródka kamienia" - powiedział w wywiadzie z Newsweekiem Maciej Stuhr, obarczając tym samym Prawo i Sprawiedliwość.

Czy są granice zidiocenia? Chyba nie...

Zobacz również:

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ