JKM ostro o papieżu: Franciszek to wcielenie Lucyfera! Jak usunął Benedykta XVI?

Janusz Korwin-Mikke lider partii "WOLNOŚĆ" ostro wypowiedział się o urzędującym papieżu Franciszku. Polityk twierdzi, że papież jest diabłem wcielonym i usunął poprzedniego papieża.

JKM ostro o papieżu: Franciszek to wcielenie Lucyfera! Jak usunął Benedykta XVI?

Zobacz także:

loading...

Zdaniem polityka za papieżem Franciszkiem stoi diabeł i obecny papież usunął poprzedniego, pyta się jak?

"Zawsze mówiłem, że w głowach ludzi postępowych siedzi Belzebub. Tak przy okazji: nie oglądam telewizji, a wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w Sieci przez dłuższą chwilę JŚw.Franciszka I Moim zdaniem to wcielenie Lucyfera; ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą. Zawsze bałem się oo.Jezuitów… Warto spytać dzięki jakim piekielnym sztuczkom usunął On z Tronu JŚw.Benedykta XVI?!?" - napisał na Facebooku, Korwin-Mikke.

Po swoim wpisie polityk partii "WOLNOŚĆ" poleciał jednak jeszcze mocniej:

"Eee, tam – macie się czym przejmować! JŚw.Franciszek I jest czymś ZNACZNIE gorszym, niż Księciem Piekieł: jest socjalistą. Jak to był napisał śp.Jan Wolfgang von Goethe: „Szatan jest cząstką tej siły, która Zła pragnąc, Dobro zawsze czyni”. Socjalista odwrotnie: chce dobrze – a czyni zawsze Zło…
[…] „Nie możemy oczekiwać od Amerykanów, że przeskoczą z kapitalizmu do Komunizmu – ale możemy pomagać ich wybranym przywódcom w dostarczaniu Amerykanom małych dawek socjalizmu aż nagle obudzą się by odkryć, że mają Komunizm”. - Sowiecki przywódca, Mikita Chruszczow – 1959"

Zobacz również:

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ