Były poseł Kukiz' 15 ostro do Macierewicz odnośnie amerykańskich wojsk w Polsce: Wariaci lub agenci!

Były poseł Kukiz' 15 - poseł Ruchu Narodowego - Robert Winnicki w ostrych słowach odniósł się do stacjonowania amerykańskich wojsk w Polsce.

Były poseł Kukiz' 15 ostro do Macierewicz odnośnie amerykańskich wojsk w Polsce: Wariaci lub agenci!

Zobacz także:

loading...

Winnicki ostro odniósł się do pomysłów Macierewicza:

"Do Polski przybywają pierwsze oddziały wojsk amerykańskich. Niektórzy uważają to za dowód "pełnego partnerstwa" w relacjach naszego kraju z USA.

Zwracam uwagę, że gdyby Amerykanie traktowali nas jako partnera, a nie wasala, to przede wszystkim od wielu lat dostawalibyśmy duże wsparcie finansowe na zbrojenie naszej, własnej armii i dostęp do zaawansowanych technologii militarnych.

Tymczasem obce wojska na polskim terytorium w czasie pokoju zawsze powinny być okazją raczej do zadumy nad słabością i zależnością od innych, niż do radości.

W obecnej sytuacji najbardziej groźne dla Polski jest jednak co innego: na zapleczu i w partii rządzącej są tacy wariaci lub agenci, którzy na serio deklarują - im ostrzej na linii Zachód-Rosja, w tym, Polska-Rosja, tym lepiej.

Głoszą je pomimo tego, że to właśnie Polska na tym ostrzu i na pierwszej linii frontu, który chcieliby otworzyć, się znajduje. Komu służą ci ludzie?" - napisał na Facebooku, Robert Winnicki.

Zobacz również:

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ