Wypad do Portugalii nie był jedyny! Oto gdzie jeszcze przyłapano Petru i Schmidt! (FOTO)

Na jaw wyszły nowe fakty. Okazuje się, że wyjazd Ryszarda Petru i Joanny Schmidt w sylwestrowy wieczór... nie był jedyny. Okazuje się, że kochankowie mają za sobą już kilka innych wspólnych podróży. Jak się okazuje romans trwa już od dłuższego czasu. Oznacza to, że zarówno Joanna Schmidt jak i Ryszard Petru - zdradzali swoich małżonków.

Wypad do Portugalii nie był jedyny! Oto gdzie jeszcze przyłapano Petru i Schmidt! (FOTO)

Zobacz także:

loading...

Super Express ustalił, że wylot do Portugalii nie był pierwszym wypadek "zakochanej pary".

Już w ubiegłym roku w maju widziano ich wspólnie w metrze w Londynie. Podróżowali również razem do Brukseli gdzie oficjalnie uczestniczyli jeden dzień w spotkaniach z politykami....jednak w Belgii pozostali kilka dni - nadmieńmy, że w pozostałe dni nie odbywali żadnych oficjalnych spotkań, generalnie przepadli.

Ryszard Petru wielokrotnie odwiedzał posłankę w jej rodzinnym Poznaniu. Razem jeździli też po Polsce: między innymi wspólnie wybrali się do Olsztyna czy Krakowa, gdzie podobnie jak w przypadku wypadu zagranicznego - załatwiali "coś" przez parę godzin, a następne dni upływały na nazwijmy to turystycznych wojażach. 

Petru i Schmidt w Londynie/Twitter

Okazało się, że ich romans trwa od dłuższego czasu. W efekcie posłanka Schmidt rozwiodła się z mężem, a Ryszard Petru został wyrzucony z domu i obecnie przebywa w swoim apartamencie na Powiślu w Warszawie. 

Powstaje pytanie: czy można zaufać ludziom, którzy krzywdzą i oszukują najbliższe osoby dla osiągnięcia własnej przyjemności? Skoro w ten sposób potraktowali oni swoich małżonków oraz dzieci - to jakie skrupuły będą mieli przed wyborcami? Każdy odpowie sobie na to pytanie sam. 

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ