Kochanka Petru komentuje romans! Schmidt udzieliła wywiadu!

Joanna Schmidt, posłanka Nowoczesnej i jednocześnie jedna z dwóch głównych postaci afery portugalskiej udzieliła wywiadu dla radia Merkury. Padło pytanie o romans z Ryszardem Petru. Zobacz co odpowiedziała.

Kochanka Petru komentuje romans! Schmidt udzieliła wywiadu!

Zobacz także:

loading...Wszystko zaczęło się od zdjęcia Ryszarda Petru oraz Joanny Schmidt. Fotografia została wykonana na pokładzie samolotu, którym para leciała w sylwestra do Portugalii. 

W sieci zawrzało.

Tuż po powrocie Ryszard Petru przyznał, że był to wyjazd prywatny. Zaraz później żona wyrzuciła go z domu a Joanna Schmidt oznajmiła, że rozwiodła się z mężem. 

Joanna Schmidt do tej pory raczej milczała. Ograniczała się do wysyłania SMS-ów lub odsyłała do współpracowników. Dzisiaj przerwała milczenie. Z posłanką udało się porozmawiać reporterowi Radio Merkury.

– To, w jaki sposób spędzam sylwestra, to moja prywatna sprawa – stwierdziła Schmidt. Dopytywana, gdzie była z Ryszardem Petru, odpowiedziała: – Wszystko na temat naszego wyjazdu zostało powiedziane. Nie będę komentować gdzie i jak spędziłam sylwestra.

Padło także pytanie o rzekomy romans z Petru.

- Wielu też dopytuje, czy państwo są w związku?
– Odkąd weszłam do polityki, nie mam w zwyczaju komentować swoich prywatnych spraw. Wszystko na temat wyjazdu zostało powiedziane.

wRealu24.pl

źródło: Radio Merkury.

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ