Kijowscy ukradzione KODowi pieniądze przeznaczali na perfumy i ubrania z Paryża! BUNT w KODzie!

Pierwszy ujawniony złodziej III RP - Mateusz Kijowski, przeznaczał zrabowane KODowi pieniądze na ciuchy i perfumy sprowadzane z Francji? 

Kijowscy ukradzione KODowi pieniądze przeznaczali na perfumy i ubrania z Paryża! BUNT w KODzie!

Zobacz także:

loading...

Kolejne doniesienia odnośnie kradzieży Kijowskiego...ten człowiek nie ma żadnych zahamowań, kultury, obycia i honoru.

"Opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepów w Paryżu i La Rochelle gdzie pp Kijowscy za kasę #KOD "bronili demokracji" kosztem alimentów" - napisał na swoim profilu na Facebooku pierwszy koordynator KOD-u we Francji.

W środę wieczorem Onet.pl i "Rzeczpospolita" ujawniły, że Mateusz Kijowski wystawiał faktury Komitetowi Obrony Demokracji. Pieniądze ze zbiórek publicznych na KOD trafiały do firmy Mateusza Kijowskiego i jego żony Magdaleny Kijowskiej. Łącznie chodzi o faktury na kwotę ponad 91 tysięcy złotych. 

Maciej Klawikowski, pierwszy koordynator KOD-u we Francji sugeruje, że Mateusz i Magdalena Kijowscy ze składek KOD-u kupowali markowe ubrania i perfumy.
 
"Dlaczego mnie nie dziwi ze upadla cesarzyca Magdalena Kijowska, ta od 95% akcji i jak widac od 100% puszek, dziwnie zamilkla? moze sie obrazila za brak docenienia jej wiekopomnych zaslug w umacnianiu demokracji (w rodzinie+), czy wszelkicj innych zaslug (dla rodziny+)? Biedulka. Ciekawe co na to sorbonska profesor Agnieszka Grudzinska (wlasnie mnie zbanowala : prawda w oczy kole nawet paryskie Krychy Pawlowicz?), Joanna Lasserre i reszta panius paryskich, ktore serwowaly upadlej Cesarzycy slimaczki i aperitify za nie swoje pieniadze? A ja i tak opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepow w Paryzu i La Rochelle gdzie pp Kijowscy za kase #KOD "bronili demokracji" kosztem alimentow. Tfu !" - komentuje sprawę działacz KOD-u. (pisownia oryginalna)
 
Zobacz również:
wRealu24.pl
TelewizjaRepublika/Facebook
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ