Sikorski do dziennikarki: "Pani radzę lewatywę! Za Smoleńsk odpowiada Kaczyński!"

Były minister Spraw zagranicznych w rządzie PO-PSL w sposób ordynarny zwrócił się na Twitterze do dziennikarki - nie ma żadnych zahamowań. Totalna patologia...

Sikorski do dziennikarki: "Pani radzę lewatywę! Za Smoleńsk odpowiada Kaczyński!"

Zobacz także:

loading...

A zaczęło się od tego...

Potem już poleciała cała wiącha od byłego ministra Sikorskiego...i pomyśleć, że taki człowiek pełnił kiedykolwiek funkcję publiczną...

"Napisał facet który co najmniej politycznie współodpowiada za śmierć polskiego prezydenta i w każdym demokratycznym kraju już by siedział" - odpowiedziała dziennikarka Telewizji Republika - Ewa Stankiewicz.

Dziennikarce w skandaliczny sposób odpowiedział Sikorski:

"Za powtarzanie takich bzdur Prezesowi Kaczyńskiemu już wytoczyłem proces. Pani radzę lewatywę" napisał.

Stankiewicz nie była dłużna byłemu ministrowi...

"Tak intymne czynności proszę doradzać żonie, a sobie parę lekcji dobrego wychowania bo niestety słoma wystaje" - odpowiedziała.

Potem już Sikorski poszedł na całość uderzając w temat Smoleńska...

"Wypadek smoleński spowodował Prezydent Kaczyński i jego przedstawiciel w kokpicie, gen. Błasik. 'Śmiało, zmieścisz się' - napisał Radosław Sikorski.

Stankiewicz odpowiedziała...

"Rozpad samolotu w powietrzu przy użyciu materiałów wybuchowych,śmierć Prezydenta RP na terenie Rosji:do wyjaśnienia pana rola"

Kończącym dyskusję, odpowiadając Ewie Stankiewicz na to, że powinna się nim zająć prokuratura, Sikorski napisał, że "zajmuje się, zajmuje. W końcu obłęd smoleński jest u władzy".

Jako redakcja nie potrafimy tego w żaden sposób skomentować...oceńcie sami...

Zobacz również:

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ