Kukiz ostro do PO i .Nowoczesnej: Robicie CYRK za kasę obywateli!

W dalszym ciągu antypolska opozycja blokuje posiedzenie Sejmu RP. Cała Polska ryczy ze śmiechu z Petru i Schetyny, ale oni jakby tego nie dostrzegali.

Kukiz ostro do PO i .Nowoczesnej: Robicie CYRK za kasę obywateli!

Zobacz także:

loading...

 

Całą idiotyczną sytuację skomentował w swoim stylu lider Kukiz' 15 - Paweł Kukiz.

"Byłem ma Konwencie Seniorów. Teraz przerwa do 13:15. Co się dzieje? Poniżej:
Nowoczesna Platforma chce odroczenia 34 Posiedzenia Sejmu. Na tydzień. Bo chce rozmawiać. Ito jest ich warunek aby odblokowali mównicę. Powiedziałem, że były przecież dwie rozmowy u marsz. Karczewskiego na które nie przybył nikt z PO.
W odpowiedzi usłyszałem, że oni nie chcą z Karczewskim rozmawiać tylko .... I tu już nie mogli precyzyjnie określić z kim. Jedno pewne - chcą z Kuchcińskim. Ja na to, a co będzie jak pod koniec rozmów ja zażądam aby przenieść negocjacje pod Opole i by odbywały się w obecności mojego proboszcza bo w przeciwnym razie my zablokujemy mównicę. Mówiłem to w kontekście nagłej zmiany zdania przez Petru i braku precyzyjnego określenia przez PO przedmiotu rozmów i podmiotów w nich uczestniczących.
A już jak najbardziej poważnie mówiłem o konieczności rozpoczęcia dyskusji nad modyfikacją fatalnego prawa, wedle którego sposób uchwalenia ustawy budżetowej był LEGALNY.
Cyrk za kasę podatników trwa. Za 10 minut wznowienie Konwentu Seniorów" - napisał Kukiz na swoim profilu na Facebooku.

Czekamy na rozwój wydarzeń z Sejmu...

Zobacz również:

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.