Płk wywiadu ostro przejeżdża się po mediach głównego nurtu: "Nowa mama Madzi, Hieny, Hieny!"

Pułkownik Piotr Wroński znany ze swojego ciętego języka nie mógł się powstrzymać i skomentował działanie mediów odnośnie naszej rodzimej sex aferki z Ryszardem Petru w roli głównej.

Płk wywiadu ostro przejeżdża się po mediach głównego nurtu: "Nowa mama Madzi, Hieny, Hieny!"

Zobacz także:

loading...

"Ktoś mi powiedział nie tak dawno, że koniec telewizji nastąpił w momencie powstania w naszym kraju pierwszego całodobowego kanału informacyjnego. najciekawsze jest to, że nie był to dziennikarz z prawej strony, tylko raczej z przeciwnej.Coś w tym jest. Przez cały dzień "michałki" właściciela przeplatają się z najnowszą "mamą Madzi" (hieny! hieny! hieny!, żerujące na ludzkiej tragedii) oraz Rysiem, który pojechał z kobitką do Portugalii. I dobrze, że pojechał, bo lepiej gdy p...w Portugalii niż w krajowej TV.

Głupiejemy i stajemy się tabloidami z podawanym w nawiasie wiekiem (co zawsze mnie śmieszy). jeszcze wszyscy wmawiają ludziom, że to ich interesuje. Pudelek24 pełen ekspertów od wszystkiego, który na czas "afery portugalskiej" stali się sekspertami. Nic więcej nie ma. Nic się nie dzieje, nie ma żadnych wybuchów, zamachów, nawet zamaszków, które przyciągają hieny i sępy w chmarach złożonych z żurnalistów i jednego fachowca, który zawsze się cieszy, a jak zobaczy zgliszcza i fragmenty ciał, to krzyczy: "A nie mówiłem! Nie mówiłem! O! Zaraz przyjedzie pogotowie! jest! O! Nie! To antyterrorysta! jak on idzie w szyku sam! Zaraz przyjdą następni! O! Idą! Nie! To strażacy! zaraz wyjmą sikawkę!".

I to ma mnie interesować! Mnie, na przykład interesuje upiorne splątanie kwadronów i kryzys partyjny w Górnej Wolcie, bo drzewo sejmowe podcięła opozycja i teraz trzeba obradować w korzeniach, a tam węże, pijawki i ropuchy podsyłane przez wrażą opozycję, której członkowie wyglądają nawet smacznie, ale są łykowaci" - napisał na swoim profilu na Facebooku, płk Piotr Wroński.

Zobacz również;

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.