Wiceszef koncernu strzelił sobie w głowę w momencie aresztowania!

Mężczyzna musiał mieć sporo na sumieniu. Zdecydował się na desperacji krok w momencie gdy zauważył, że do jego willi zbliżają się śledczy prokuratury wojskowej. Popełnij samobójstwo strzelając sobie w głowę.

Wiceszef koncernu strzelił sobie w głowę w momencie aresztowania!

Zobacz także:

loading...

 

Do zdarzenia doszło na jednej ze wsi Obwodu Winnickiego Ukrainy. Samobójstwo popełnił wiceszef państwowego koncernu gazowo-naftowego "Naftohaz". Stanowisko posiadał za czasów prezydentury Wiktora Janukowycza. 

Śledczy właśnie zbliżali się do domu Juriewa gdy nagle usłyszeli wystrzał. Wpadli do willi, jednak było już za późno. Mężczyzna leżał martwy na podłodze - taka wersję przekazał rzecznik ukraińskiej policji Jarosław Trakało. 

zastrzelil_sie_juriew

Śledczy zamierzali aresztować Juriewa w związku z oskarżeniem o nadużycia w czasie przetargów państwowych i przeprowadzić w jego domu rewizję. Fakt samobójstwa Juriewa potwierdziła także przedstawicielka Prokuratury Generalnej Łarysa Sargan. - podaje portal reporters.pl

Giennadij blisko współpracował z Rosją będąc jeszcze wiceszefem "Naftohazu". Działał w ramach ukraińsko – rosyjskiego konsorcjum RosUkrEnergo. To własnie to konsorcjum w latach 2004-2009 było zaangażowane w dostawie gazu pochodzącego z Rosji na Ukrainę. Gdy zakończyło się panowanie Janukowycza - konsorcjum zlikwidowano.

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ