Afera KOD! Nowe szokujące fakty - złodziejstwo Kijowskiego to dopiero początek! Nowe dokumenty. To koniec Komitetu.

Po tym jak na jaw wyszła afera związana z fakturami Kijowskiego - pojawiły się nowe szokujące fakty dotyczące finansów Komitetu Obrony Demokracji! Ujawniamy kolejne nieprawidłowości - tym razem chodzi o pieniądze i organizację manifestacji 11 listopada 2016 roku w Warszawie. 

Afera KOD! Nowe szokujące fakty - złodziejstwo Kijowskiego to dopiero początek! Nowe dokumenty. To koniec Komitetu.

Zobacz także:

loading...
 
- Pojawiły się nowe fakty i dokumenty - mówią informatorzy "Rzeczpospolitej". 

"Rzeczpospolita" ustaliła, że nowe dokumenty dotyczą organizacji marszu na 11 listopada w Warszawie. Jej koszty w dość znacząco przekroczyły zaplanowały budżet.  
Piotr Wieczorek, pełniący funkcję dyrektora biura zarządu i koordynatora mazowieckiego był odpowiedzialny za organizację manifestacji. 

- Na zarządzie ustaliliśmy budżet na 25 tysięcy złotych, a ostatecznie dostaliśmy faktury na 100 tys. zł - powiedział "Rz" członek zarządu. - Wieczorek został wyrzucony. 

Członek zarządu Komitetu Obrony Demokracji zdradza, że Wieczorek nie poinformował nikogo o tym, że ma problemy z finansowanie z powodu wycofania się niektórych organizacji pozarządowych 

"RZ" usiłowała porozmawiać na ten temat z Piotrem Wieczorkiem. Ten odmówił, tłumacząc, że "niedzielę uważa za prywatny dzień".
 
wRealu24.pl
 
źródło: Rzeczpospolita, wp.pl
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ