Tajemnicza struktura na Antarktydzie w miejscu bardzo niedostępnym. "To dzieło ludzkich rąk". Co to takiego?

To tajemnicze miejsce znajduje się we wschodniej części Antarktydy. Ma ponad 120 metrów obwodu. Prawdopodobnie to dzieło ludzkich rąk, pomimo faktu, że miejsce gdzie znajduje się ta niezwykła "budowla" jest bardzo trudno dostępne i nieprzyjazne człowiekowi. Kto to wykonał i po co? Zwolennicy teorii spiskowych wiedza swoje: 

Tajemnicza struktura na Antarktydzie w miejscu bardzo niedostępnym. "To dzieło ludzkich rąk". Co to takiego?

Zobacz także:

loading...

Co, jeśli w zamierzchłej przeszłości, kiedy Ziemia i Antarktyda były zupełnie innym miejscem niż obecnie, jakaś starożytna cywilizacja rozwijała się na tych terenach, tworząc fascynujące struktury, pomniki i świątynie? Czy to jeden z dowód na jej istnienie? - czytamy pod tajemniczym zdjęciem na stronie Ancient Code.

google maps
 

Prawda jednak mówi co innego. Od zawsze śniegi Antarktydy były nieprzyjazne człowiekowi. Gruby lód i przenikliwe mrozy były tam obecne na długo przed pojawieniem się Homo Sapiens.  

Antarktyda jest całkowicie pokryta lodem od ok. 15 milionów lat, zaś zmarzlina występuje tam już od 23 milionów lat - powiedział geolog dr Robin Andrews w rozmowie z portalem IFL Sciense.

Naukowcy stwierdzają, że to co widać na zdjęciach to po prostu formacje skalne, zwolennicy teorii spiskowych mają swoje zdanie na ten temat. Mówią, że owszem wierzą w potężną moc matki natury, jednak tak ułożone formacje nie mogły zostać stworzone przez przypadek.

A co wy sądzicie na ten temat?

wRealu24.pl

źródło: o2.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ