Wiemy gdzie mieszka groźny pedofil ze Stalowej Woli! Zmienił nazwisko! (FOTO)

Groźny pedofil obecnie Mariusz C. - wcześniej Mariusz P. wyszedł na wolność w lipcu ubiegłego roku. W swoim 40-letnim życiu dorobił się trzech wyroków. 

Wiemy gdzie mieszka groźny pedofil ze Stalowej Woli! Zmienił nazwisko! (FOTO)

Zobacz także:

loading...Po raz pierwszy skazano go w 1998 roku jak miał 22 lata - rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata. to go jednak nie powstrzymało.

Ostatni wyrok posadził go w więzieniu na 10 lat. Molestował seksualnie 10 letniego chłopczyka. Pedofila objęła ustawa o bestiach, czyli po odsiedzeniu wyroku powinien zostać skierowany do ośrodka w Gostyninie. Sąd jednak ma spore problemy aby to zatwierdzić - decyzja wciąż jest nieprawomocna, a to z kolei powoduje, że groźny pedofil nadal jest na wolności. 

Na tygodniu pedofil przebywa w powiecie starachowickim. Natomiast w weekendy w Pysznicy.

Mariusz C. wciąż jest obserwowany przez policję - ma 15 letni zakaz zbliżania się do dzieci.

Mimo ochrony policji - mieszkańcy miejscowości, w której skazaniec przebywa są przerażeni. 

Mają ku temu powody. Mariusz C. całe życie praktycznie spędził za kratkami. Jako 20 -letni mężczyzna uprowadził i molestował małego chłopca. Po pierwszym wyroku został skazany drugi raz za molestowanie niepełnosprawnej umysłowo nastolatki i jej młodszego brata.

Nieoficjalnie się mówi, że stalowowolski pedofil chce "wyciągnąć" z ośrodka najsłynniejszego pedofila ostatnich czasów - Mariusza Trynkiewicza. Mimo, że pedofile w więzieniu najczęściej przechodzą podobne piekło, które sami zgotowali swoim ofiarom, to Mariusz C. w hierarchii więziennej był bardzo wysoko. - czytamy na portalu stalowka.eu

– Innym więźniom przygotowywał pisma prawnicze. W korespondencjach, które do nas trafiały, Mariusz C. podpisywał się jako „Juras”, potem określał siebie, że jest „panem profesorem”. Wśród więźniów cieszył się dużym szacunkiem.

wRelu24.pl

źródło: stalowka.eu

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ