Ciężkie życie zmarłego syna Lecha Wałęsy. Pomroczność jasna, alkohol, wyroki...

Przemysław Wałęsa, zmarł 8 stycznia w wieku 43 lat. Był trzecim dzieckiem byłego prezydenta RP, Lecha Wałęsy. 

Ciężkie życie zmarłego syna Lecha Wałęsy. Pomroczność jasna, alkohol, wyroki...

Zobacz także:

loading...
 
 
Z publikacji Danuty Wałęsy, "Marzenia i tajemnice", 2011 wiemy o bardzo trudnych i skomplikowanych relacjach pomiędzy rodzeństwem a rodzicami. Zmarły Przemysław najlepszy kontakt miał z o 6 lat młodszą siostra Anną.  

Przemysław Wałęsa pracował w Straży Granicznej. Ożenił się z Eweliną jeszcze w trakcie trwania studiów. Mieli dwóch synów. ich związek nie trwał długo - rozwiedli się po narodzinach drugiego dziecka.

Syn Lecha Wałęsy ponownie się ożenił. Jego druga miłością była Katarzyna - terapeutka uzależnień. To małżeństwo również nie przetrwało. 

O Przemysławie głośno było w 2003, gdy spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. Ewelina Wolańska. Wałęsa przyznał się do winy. Sąd wymierzył mu karę roku więzienia w zawieszeniu. 

Przed tym zdarzeniem Przemysław miał już wcześniej (w 1993 roku) sprawę o spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu. W wypadku ucierpiała jedna osoba. Broniący go Włodzimierz Wolański argumentował, że do wypadku doszło nie w wyniku nadużywania alkoholu a „pomroczności jasnej”. W 1995 roku sąd drugiej instancji wymierzył mu karę roku i 9 miesięcy więzienia w zawieszeniu na cztery lata. - przytacza portal wp.pl

Przemysław Wałęsa zmarł w wieku 43 lat w Gdańsku. Znalazł go jeden z jego synów i to on wezwał pogotowie. Wykluczono wstępnie udział osób trzecich. Wciąż nie znamy przyczyny śmierci syna Lecha Wałęsy. 
 
wRealu24.pl
 
źródło: wp.pl
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ