Abdykacja papieża Franciszka już wkrótce? Media: podpisał dokumenty!

Według informacji jakie podaje Warszawska Gazeta powołując się na watykańskie źródła, papież Franciszek jeszcze pod koniec lipca tego roku miał podpisać dokumenty abdykacyjne. Ze wstępnych doniesień jego zejście z tronu papieskiego miało nastąpić jeszcze w roku 2016, ale tak się nie stało. O co chodzi?

Abdykacja papieża Franciszka już wkrótce? Media: podpisał dokumenty!

Zobacz także:

loading...

W artykule, który ukazał się na łamach Gazety Warszawskiej podano, że trzej kapłani pracujący w watykańskich kongregacjach, potwierdzili te doniesienia. Od samego początku kiedy to papież Franciszek wstąpił na tron papieski było wiadome, że nie jest to kolejny standardowy pontyfikat. Znacznie różniący się od poprzedniego papieża Benedykta, w niektórych sprawach bardzo mocno skręcający w kierunku lewicowych przekonań papież, zaledwie parę miesięcy po wyborze, na pokładzie samolotu wspominał dziennikarzom, że "może ustąpić po bardzo krótkim czasie". Niektórzy twierdzą, że papież Franciszek od początku miał tego świadomość.

Papieżowi Franciszkowi zarzucano wiele. Zbyt dużą spolegliwość względem uchodźców, mieszanie się do kwestii zdecydowanie spoza sfery "sacrum", próba zrównania religii poprzez "nadmierną promocję" islamu oraz religii mojżeszowej, co ostatecznie przez wielu odbierane było jako odejście od tradycji umacniania i budowania wspólnoty chrześcijańskiej. Dodatkowo zarzucano papieżowi sympatyzowanie z "masonerią".

"W 1999 r. kard. Bergolio został honorowym członkiem Rotary International w Buenos Aires. Wkrótce po wyborze na Stolicę Apostolską informacja o papieskich związkach z tą organizacją zniknęła z internetu. Dopiero niedawno na nowo zagościła również na polskich serwerach. Członkostwem Franciszka chwalą się loże masońskie oraz rotarianie. Doskonale wiadomo, że to, co zgodnie z myślą Artura Schopenhauera, przez lata było sprowadzane do absurdu, w rzeczywistości jest prawdą. Chodzi o główny cel masońskich lobbystów – budowanie Nowego Porządku Świata (New World Order), na zasadzie łączenia wszystkich religii w jedną (o czym już wyżej była mowa), wynarodowienia i zderzania ze sobą odmiennych cywilizacji. To wszystko, pod przykrywką pacyfizmu i fałszywego miłosierdzia, zdaje się realizować aktualny biskup Rzymu." - czytamy na warszawskagazeta.pl

Ile w tym prawdy? Pozostaje nam jedynie zaczekać i przekonać się na własne oczy.

wRealu24.pl 

źródło: warszawskagazeta.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ