Jarosław Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem?! PiS stara się to ukrywać. (FOTO)

Już wiadomo, dlaczego prezes PiS tak spieszył się po poniedziałkowym spotkaniu u marszałka Sejmu i nie chciał odpowiadać na pytania dziennikarzy! Prosto z parlamentu Jarosław Kaczyński udał się do szpitala wojskowego w Warszawie. Z informacji jakie ustalił Fakt wynika, że prezes PiS od dłuższego czasu zmaga się z chorobą.

Jarosław Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem?! PiS stara się to ukrywać. (FOTO)

Zobacz także:

loading...

Opiekuję się nim osobiście lekarz prezydenta Andrzeja Dudy.

Poniedziałek. Godzina 16.00. Szpital wojskowy przy ul. Szaserów w Warszawie. Na oddział rehabilitacyjny wchodzi prezes Jarosław Kaczyński. W gabinecie lekarskim Kaczyński spędza blisko godzinę czasu. 

Były premier pojawił się w szpitalu zaraz po zakończeniu rozmów z przedstawicielami opozycji. Nie wiadomo jednak czy było to bezpośrednią przyczyna wizyty w szpitalu.

- To nic poważnego - zapewnia wiceprezes PiS Joachim Brudziński, ale szczegółów nie chce ujawniać. Co ciekawe o wizycie prezesa nic nie wiedziała rzecznik Partii Beata Mazurek. 

Ci co wiedzieli o tym fakcie zapewniają, że to rutynowe badania.

W 2015 r. "Newsweek" informował, że Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem. Mówiło się nawet o cukrzycy. PiS stanowczo dementował. - Kondycja prezesa? Znakomita. To on nas goni do roboty - zapewniał wtedy wiceprezes PiS Adam Lipiński.

wRealu24.pl

źródło: fakt.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.