Kontrowersyjna oferta pracy! 225 zł za godzinę sprzątania... ale nago!

Nie jest to prywatna oferta jakiegoś wielbiciela kobiecych wdzięków, ale realna propozycja pracy wysunięta przez profesjonalną firmę sprzątającą. Płaca jest bardzo wysoka jednak od kandydatek wymaga wiele odwagi. Jeżeli któraś z Pań zdecyduje się na wykonywanie tego zajęcia, będzie musiała sprzątać...zupełnie nago.

Kontrowersyjna oferta pracy! 225 zł za godzinę sprzątania... ale nago!

Zobacz także:

loading...

45 funtów czyli 225 zł za godzinę pracy. To oferta firmy zatrudniającej sprzątaczki w Manchesterze. 

Nagość przy wykonywaniu obowiązków w tej pracy jest warunkiem koniecznym. Firma zapewnia, że nie ma w tym żadnego podtekstu seksualnego. 

Usługi są oferowane dla społeczności naturystów z Manchesteru. Jej rzecznik podkreśla, że nie ma w tym żadnych seksualnych podtekstów. Wierzymy w nieskrepowaną wolność człowieka i nieskazitelną atmosferę pięknie posprzątanego mieszkania - zapewnia.

Wiadomo, że jeżeli nie uda się znaleźć nikogo kto by zechciał podjąć się wykonywania tej nietypowej pracy, będzie możliwość sprzątania w ubraniu, jednak wtedy można liczyć na mniej niż połowę pierwotnej stawki. Mało tego, należy być również przygotowanym, że w mieszkaniu będą się znajdować "zleceniodawcy"...całkowicie nago. 

Oferta pracy jest skierowana jest wyłącznie do kobiet. Pojawiają się głosy, że firma może mieć problemy, ponieważ prawo zabrania dyskryminowania kogokolwiek ze względu na płeć.

wRealu24.pl

źródło: rmf24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ