Biedronka propaguje homoseksualizm wśród dzieci. "Lewacki" słownik dla najmłodszych.

W sklepach Biedronka sprzedawane były książki dla dzieci pod tytułem „Mały słownik ważnych pojęć”. I tu niby wszystko ok, ale dojedźmy do litery "h", a tam? Promocja homoseksualizmu. 

Biedronka propaguje homoseksualizm wśród dzieci. "Lewacki" słownik dla najmłodszych.

Zobacz także:

Co Bóg powiedział św. Katarzynie o homoseksualistach? Jak się do tego odnosił? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!
Co Bóg powiedział św. Katarzynie o...
"Krzywdzicie dzieci!" Córka lesbijek ujawnia brutalną prawdę o wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne! Koniecznie przeczytaj!
"Krzywdzicie dzieci!" Córka lesbijek ujawnia...
Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym morderstwem [FOTO]
Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym...
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak APOKALIPSA". "Ręka Boga" nad miastem [FOTO]
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak...

Fotografię książki umieściła jedna z fundacji na swoim profilu Facebookowym.

Słownik dla dzieci ma na celu przybliżyć "ważne pojęcia" takie jak: cywilizacja, doping, feministka, strajk, ekologia, imigrant…

„Zachęca też do zgłębiania wielu zagadnień i poznawania zjawisk zachodzących we współczesnym świecie” – tak informuje wydawnictwo Olesiejuk. Biedronka natomiast produkt reklamuje tak:

„Niezwykły rodzaj encyklopedii dla najmłodszych dzieci - ułożone alfabetycznie hasła uzupełniają ciekawostki i eksperymenty oraz komiksowe omówienia” . Czy w takim razie według Jeronimo Martins homoseksualizm to "eksperyment czy ciekawostka?"

Dzieci w książce przeczytają, że homoseksualiści to ludzie czujący pociąg do osób tej samej płci. Ilustracja to uśmiechnięte lesbijki z pieskiem. Wyżej widnieje pojęcie "homofob", które przedstawione jest ilustracją czerwonego, gotującego się z nienawiści człowieka z zaciśniętymi pięściami. Tak oto koduje się nasze dzieci.

wRealu24.pl