Według “Daily Mail” Donald Trump rozważa również zatrudnienie Sylvestra Stallone!

Nominacje zostały ogłoszone w czwartek. Zinke jest republikaninem, kongresmenem z Montany. Poparł Trumpa w pierwszych momentach kampanii a Hillary Clinton nazywał antychrystem.

Zinke, tak jak prezydent elekt, sceptycznie odnosi się do konieczności walki z ociepleniem klimatu i wybór ten zapowiada raczej antyekologiczną politykę energetyczną – komentuje AP.

Kellogg z kolei to weteran wojny w Wietnamie. Na wojskowej emeryturze jest od 2013 roku. Crowley natomiast to polityczna komentatorka Fox News. Przełożonym Kellogga i Crowley będzie emerytowany generał Michael Flynn, którego Trump wybrał na swego doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego.

“Daily Mail” opublikowało sensacyjną wiadomość. Trump miał zgłosić się do Sylvestra Stallone z pewną propozycją. Słynny gwiazdor Hollywood miałby zając stanowisko związane ze sztuką. Nie od dziś wiadomo, że Trump i Stallone prywatnie się przyjaźnią. Głośno mówi się tez o tym, że aktor jest bardzo podekscytowany propozycją, ponieważ od dawna wspominał, że chce zaangażować się w politykę. 

Znalezione obrazy dla zapytania trump i stallone

“Rambo” miałby kierować National Endowment for the Arts (NEA), federalną agencją wspierającą – przede wszystkim funduszami – kulturę i sztukę.

wRealu24.pl