Smartfon Commodore

Commodore dla nas kojarzy się ze starym kultowym komputerem na kasety. W 2015 roku pewna włoska firma wykupiła prawa do nazwy i wypuściła na rynek smartfon Commodore Pet. Produkt się pojawił….ale z wadami. Użytkownicy skarżyli się na działanie nowego sprzętu. Commodore jednak nie złożyło broni i planuje w nabliższym czasie wypuścić nowy model telefonu. Będzie kosztował 250 euro a kupić go można będzie w Amazonie. 

Smartfon Commodore

Kodak

Kodak zauwazył wielki potencjał w smartfonach. Postanowił wypuścić swój własny model. IM5 jednak poniósł debiutancka klęskę. Niczym się nie wyróżniał… a i jakos zdjęć pozostawiała wiele do życzenia. Teraz 20 października mamy zobaczyć kolejną próbę. Kodak zapewnia, że tym razem wypuści na rynek duzo lepszy ( ale i droższy sprzęt). Ciekawe czy tym razem przyłożą się do fukcji aparatu w telefonie? 

Znalezione obrazy dla zapytania IM5 kodak

Unitra

Posiadanie sprzętu tej dawnej Unitry było wielkim marzeniem niejednego Polaka. Wielki powrót tej marki nastąpił w 2014 roku. Urządzenia zostały zaprojektowane w Polsce, ale wyprodukowane w Chinach. Nie tylko to odróżniało nową Unitrę od starej. Niestety… jakością również nie grzeszyły. Od użytkowników nowe Unitry zebrały albo słabe albo średnie oceny. Przykro o tym pisać, ale stare i dobre w tym przypadku w Unitrze pozostały tylko nazwa i…. niestety tylko nazwa. 

Unitra

Nokia

Stara dobra niezniszczalna Nokia. Legenda telefonów komórkowych. Kojarzyła się z solidnością, niezawodnością…nawet wtedy gdy w swe szpony dopadł ją Microsoft!  W 2016 roku wygasła umowa z gigantem, dzięki czemu Nokia znowu staje się niezależna i może produkować swoje własne telefony. Póki co jeszcze nie wiadomo jakie, wiadomo jednak, że ta fińska marka na pewno będzie dostępna na rynku europejskim. Wróbelki ćwierkają, że może to być bardzo ciężki powrót.Nokia śmigać ma na Androidzie. To dobrze znany system operacyjny, ale uniemożliwiający wyróżnienie się. Istnieje ryzyko, że smartfony od Nokii niczym nas nie zaskoczą. Przyciągać będzie tylko sentyment….

Nokia

Ursus

Ursus nie zniknął z rynku, zajmował się tylko czymś innym. Teraz firma wchodzi w nową erę – ogłosił we wrześniu prezes spółki. Producent traktorów chce zająć się produkcją elektrycznych pojazdów. Pierwszy z nich to samochód dostawczy, który mógłby być wykorzystany na przykład przez Pocztę Polską. Wóz jest cichy, więc ma pracować nocą. Zobaczymy, jak Ursus poradzi sobie w nowej, elektrycznej rzeczywistości.

Ursus

NES Classic Edition/NINTENDO

Specyficzny powrót, bo kultowy NES Classic Edition to tak naprawdę ten sam NES co w oryginale. Prawie, mamy tu do czynienia z miniaturową wersją konsoli, która dodatkowo działa na nowych telewizorach – w końcu łatwiej podłączyć sprzęt przez kabel HDMI niż korzystając z oryginalnych rozwiązań twórców. W “bebechach” konsoli znajdziemy 30 wbudowanych gier retro takich jak znane przez wszystkich Super Mario Bros, The Legend of Zelda, Metroid, Donkey Kong, PAC-MAN czy Kirby’s Adventure. To więc stary sprzęt, ale we współczesnej oprawie – odświeżony NES pasuje więc do naszego zestawienia. Premiera w grudniu.

wRealu24.pl

źródło: wp.pl