Ostatnie nagranie drużyny i bardzo wymowne zdjęcie tuż przed katastrofą. Katastrofa w Kolumbii. (VIDEO)

Film i zdjęcie to prawdopodobnie ostatnie publikacje wrzucone do sieci tuz przed katastrofa samolotu. Świat obiegła tragiczna informacja o losie członków drużyny Chapecoense.  

Ostatnie nagranie drużyny i bardzo wymowne zdjęcie tuż przed katastrofą. Katastrofa w Kolumbii. (VIDEO)

Zobacz także:

loading...

Klub opublikował film na swoim koncie na Facebooku. Nagranie pochodzi z boliwijskiego lotniska, tuz przed wejściem na pokład samolotu. 

Już będąc w maszynie drużyna robiła sobie zdjęcia i zamieszczała je w internecie. Fotografia całego zespołu tuż przed startem obiegła świat. Południowoamerykańska ESPN doszukała się jeszcze innego zdjęcia, jakże teraz wymownego i chwytającego ze serce. Zawodnicy Chapecoense byli w kokpicie, pozowali razem z pilotem. 

Zobacz obraz na Twitterze

Samolot o godzinie 4:15 polskiego czasu koło Medellin. Zespół leciał na pierwszy mecz finałowy Suda Americana. To drugie najważniejsze rozgrywki klubowe w Ameryce Południowej. Według doniesień medialnych, katastrofie przeżyło 6 osób. Potwierdzono tożsamość jednego uratowanego piłkarza, jest to obrońca Alan Ruschel. Sytuacja zmienia się z minuty na minutę, dlatego żadna informacja nie została jeszcze na 100% potwierdzona w związku z tym wszystkie są niepewne. 

TUTAJ link do filmu

wRealu24.pl

źródło: sport.wp.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ