Gigantyczne zaniedbanie! Zeznania ocalałej stewardessy obnażają prawdziwy powód katastrofy samolotu z piłkarzami na pokładzie!

Jeżeli te doniesienia się potwierdzą to oznacza, że mamy do czynienia z gigantycznym zaniedbaniem! Sprawa podstawowa. wydawać by się mogło, że nie sposób tego nie dopilnować. Eksperci coraz częściej powtarzają że to mogło być faktycznym powodem tragedii, która się wydarzyła.

Gigantyczne zaniedbanie! Zeznania ocalałej stewardessy obnażają prawdziwy powód katastrofy samolotu z piłkarzami na pokładzie!

Zobacz także:

loading...

"Fakt, że maszyna nie eksplodowała przy uderzeniu jest podejrzany" - stwierdzili specjaliści badający przyczyny katastrofy samolotu, którym na finał Pucharu Copa Sudamericana lecieli piłkarze Chapecoense.

Na pokładzie samolotu boliwijskich linii lotniczych Lamia znajdowała się drużyna piłkarska Chapecoense, władze klubu i dziennikarze. Maszyna leciało 81 osób. Zespół na finał Pucharu Copa Sudamericana. Do katastrofy samolotu doszło w górzystym terenie. Katastrofę przeżyło pięć osób: dwóch piłkarzy, dziennikarz, pracownik techniczny samolotu i stewardessa.

Specjalistów zaniepokoił fakt, że przy uderzeniu maszyna nie wybuchła. Brak śladów jakiejkolwiek eksplozji. Zdjęcia wraku to potwierdzają.

Stewardessa, która przeżyła rzuciła nowe światło na sytuację, zeznając, że na kilka minut przed katastrofą zabrakło paliwa, co wyjaśniałoby brak eksplozji.

Brak odpowiedniej ilości paliwa może być tylko jedną z przyczyn katastrofy. Według innej teorii pilot samolotu z powodu awarii specjalnie krążył przed lądowaniem w celu wypalenia lub zrzucenia paliwa, aby uniknąć wybuchu przy uderzeniu. - podaje portal sportowefakty.wp.pl

wRealu24.pl

źródło: sportowefakty.wp.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ