Lionel Messi o krok od śmierci! Ryzyko jakiego się dopuścili spowodowało śmierć dziesiątek osób!

Międzynarodowe gwiazdy piłki nożnej, w tym Lionel Messi, zostali narażeni na ogromne niebezpieczeństwo. Ignorancja w organizacji sięgnęła zenitu. Brakło dokładnie 18 minut abyśmy po raz ostatni żegnali gwiazdę światowego formatu.

Lionel Messi o krok od śmierci! Ryzyko jakiego się dopuścili spowodowało śmierć dziesiątek osób!

Zobacz także:

loading...

Tym samym samolotem, z podobnymi problemami, dwa tygodnie później podróżowali sportowcy innej drużyny, którzy nie mieli tyle szczęścia – podaje brytyjski dailymail.co.uk.Argentyńska drużyna leciała samolotem dokładnie 11 listopada. Lecieli na zgrupowanie reprezentacji, która grała w el. MŚ 2018 z Brazylią. 

Raporty ukazały wstrząsające fakty. Lionel Messi i jego drużyna lecieli przez ponad cztery godziny - samolot miał paliwa na dokładnie 4 godziny i 22 minuty. 

Zaledwie dwa tygodnie później ten sam samolot wyczarterował brazylijski klub AF Chapecoense. Samolot rozbił się 28 listopada w Kolumbii, na zboczu góry.

Jak wynika ze wstępnych raportów - samolot, który rozbił się w Medellin w Kolumbii, był w powietrzu 20 minut dłużej, niż pozwalały wskaźniki poziomu paliwa. W wypadku zginęło 76 osób, w tym 19 z 22 piłkarzy.

5 osób przeżyło katastrofę, w tym piłkarz brazylijskiej drużyny Chapecoense Erwin Tumiri, który już opuścił szpital.

wRealu24.pl

źródło: niezalezna.pl

 

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ