Szok! Polski medalista trafił za kratki! To co zrobił nie mieści się w głowie!

wRealu24.pl

Szok! Polski medalista trafił za kratki! To co zrobił nie mieści się w głowie!

Zobacz także:

loading...

Sebastian S. - bo teraz tak wolno o nim wspominać - został już naznaczony w środowisku pływackim. Został wcześniej dwukrotnie przyłapany na stosowaniu dopingu. To co zrobił teraz, nie mieści się w głowie! 

W 2015 roku Sebastian S. zdobył dwa medale po mistrzostwach Europy w Izraelu. Stał się wtedy nadzieją Polaków, mówiono, że może zdobyć olimpijskie podium. Plany te legły w gruzach po tym, jak 21-letni zawodnik został przyłapany w styczniu 2016 roku na stosowaniu dopingu - wykryto w jego organizmie aż trzy zakazane substancje.

Sportowiec z Zielonej Góry został wykluczony ze sportu i znalazł inne zajęcie. Sielanka nie trwała długo - trafił do aresztu. Tym razem wpadł w duże kłopoty. 

- Mężczyźnie został postawiony zarzut dokonania rozboju na innej osobie i kradzieży 2 tys. zł - tłumaczy rzecznik prokuratury okręgowej z Zielonej Góry, Zbigniew Fąfera.

Sprawa jest kuriozalna, bo były medalista mistrzostw Europy napadł... na własnego szefa. S. zastraszył go atrapą pistoletu, ukradł pieniądze i zbiegł. Został złapany przez policję, teraz oczekuje na wyrok.

źródło: sportowefakty.wp.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ