Wstrząsające wieści! Torturowany i brutalnie zamordowany! 23-latek był nadzieją boksu. Zabili również jego dziadka.

Alejandro Gonzalez Jr zamieszany był w handel narkotyków. Razem z nim zginął jego dziadek. Wcześniej ofiary były torturowane.

Wstrząsające wieści! Torturowany i brutalnie zamordowany! 23-latek był nadzieją boksu. Zabili również jego dziadka.

Zobacz także:

loading...
 
Facebook

Policjanci w Guadalajarze w piątek nad ranem odnaleźli samochód w których znajdowały się trzy ciała. Wśród zamordowanych był znany pięściarz Alejandro Gonzalez Jr, jeden z czołowych bokserów w kategorii piórkowej. Drugim zabitym był jego dziadek, a trzecią lokalny złodziej samochodów ciężarowych.

Wstępne ustalenia policji mówią o porachunkach karteli narkotykowych. Ofiary  przed śmiercią były torturowane. Do zabójstwa doszło jednak w innym miejscu, do samochodu wrzucono tylko ich nagie ciała.

23-letni Meksykanin był synem Alejandro Gonzaleza, który w przeszłości był mistrzem świata w kategorii piórkowej. Jego synowi również wróżono wielką karierę. W lipcu 2015 stoczył walkę o pas IBF, ale jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Carlem Framptonem. - podają sportowefakty.wp.pl

- Słyszałem o jego tragicznej śmierci. To był jeden z najsympatyczniejszych rywali, z którym spotkałem się w ringu - komentuje Frampton.

wRealu24.pl

źródło: sportowefakty.wp.pl

 

 

"Cobrita" w trzech ostatnich walkach dwa razy przegrał, a raz zremisował.

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ