Już wiadomo dlaczego Norwegowie nie zagrali hymnu naszym skoczkom!

- Norwegowie grają hymn tylko przy zawodach rangi mistrzowskiej jak mistrzostwa świata i igrzyska olimpijskie - powiedział Maciej Kot w sprawie sytuacji w której nie odegrano polskiego hymnu dla naszych skoczków. 

Już wiadomo dlaczego Norwegowie nie zagrali hymnu naszym skoczkom!

Zobacz także:

loading...

- Byliśmy w lekkim szoku, ponieważ wraz z Kamilem stojąc na podium i mając na uwadze tak wielu polskich kibiców, którzy nas dopingowali, chcieliśmy Mazurka Dąbrowskiego usłyszeć. Dowiedzieliśmy się jednak, że to jest stała praktyka Norwegów. Gospodarze hymn grają tylko przy zawodach mistrzowskich jak mistrzostwa świata i igrzyska olimpijskie. Dzień wcześniej przed naszą podwójną wiktorią, Domen Prevc świętując na podium zwycięstwo, także nie usłyszał słoweńskiego hymnu - mówił 25-letni skoczek dla portalu sportowefakty.wp.pl

Maciej kot zdobył drugie miejsce, było to jego największe osiągnięcie. 

 - Podium w Pucharze Świata jest bardziej prestiżowe niż w Letnim Grand Prix. Przede wszystkim dlatego, że znacznie trudniej jest ten sukces osiągnąć. Mimo wszystko stając na podium zawodów letnich i zimowych towarzyszą podobne emocje - podkreślił rozmówca WP SportoweFakty.

 

wRealu24.pl

SportoweFakty.wp.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ