Skandal na gali MMA! Wściekły Chalidow i gwizdy kibiców! (VIDEO)

Prawdopodobnie mamy tu do czynienia ze skandalem. Wywołał on falę oburzenia nie tylko wśród kibiców, którzy byli bezpośrednimi świadkami tej farsy. Do sytuacji doszło na gali w Sankt Petersburgu. 

Skandal na gali MMA! Wściekły Chalidow i gwizdy kibiców! (VIDEO)

Zobacz także:

loading...
 

Aslambek Saidow kontrowersyjnie przegrał walkę o pas wagi półśredniej organizacji ACB z Brettem Cooperem. Dla tego pierwszego była to pierwsza porażka od 2014 roku! Brett Cooper natomiast przerwał passę czterech zwycięstw reprezentanta Polski w MMA. Walka najpierw dostarczała widzom wiele pozytywnych i pełnych napięcia emocji, aby później wywołać falę oburzenia.  

Co tam się wydarzyło?

Saidow pierwsze dwie rundy wygrywał na punkty. Zawodnik Berkutu Arrachion Olsztyn dobrze radził sobie w stójce i kontrolował walkę w klinczu. - relacjonuje portal sportowefakty.wp.pl

To co wydarzyło się w trzeciej rundzie jest do tej pory niezrozumiałe. Nagle byłemu mistrzowi KSW zabrakło sił? Amerykanin po 30 sekundach zaczął atakować 32-letniego przeciwnika. Sędzia Leon Roberts, pomimo iż Saidov nie został znokautowany, ani nie padł na deski, postanowił przerwać walkę.

Decyzja arbitra była niezrozumiała i szokująca! Kibice wygwizdali ta decyzję, a sam Saidow tez nie krył niezadowolenia. Wcześniejsze zakończenie walki było nielogiczne! Pod klatką stał wściekły Mamed Chalidow - kuzyn Saidowa.

Dzięki decyzji arbitra Brett Cooper został mistrzem.  

Zobaczcie tą walkę (od 4:37)

wRealu24.pl

źródło: sportowefakty.wp.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ