Były trener polskiej reprezentacji zatrzymany! Grozi mu 10 lat więzienia.

Trener polskiej reprezentacji został zwolniony na początku grudnia z powodu niezadowalających wyników. Szwed był tak rozgoryczony tą decyzją, że w zemście na tych, którzy pozbawili go kontraktu postanowił zrobić coś za co grozi mu teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

Były trener polskiej reprezentacji zatrzymany! Grozi mu 10 lat więzienia.

Zobacz także:

loading...
Newspix / GRZEGORZ RADTKE / 058sport.pl

Były trener hokejowej drużyny MH Automatyka Gdańsk, Peter E. został zatrzymany przez policję. 56-letni szkoleniowiec włamał się do szatni swoich byłych zawodników i ukradł szlifierkę do ostrzenia łyżew wartą około 16 tysięcy złotych.

Po przejrzeniu nagrań z monitoringu pracownicy klubu poinformowali policję. Funkcjonariusze zatrzymali byłego trenera w jego mieszkaniu. Skradziony sprzęt znajdował się w jego samochodzie, spakowany i gotowy do wyjazdu do Szwecji. 

- Sprawca przyznał się i dobrowolnie poddał się karze - poinformowała na łamach "Dziennika Bałtyckiego" Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Szkoleniowcowi groziła kara nawet 10 lat więzienia. Natomiast z racji tego, że niemal od razu przyznał sie do kradzieży, wyrok może okazać się dużo łagodniejszy. 

Peter E. stracił pracę w MH Automatyka Gdańsk 1 grudnia (zastąpił go Białorusin, Andrej Kowalew). To nie była jego pierwsza przygoda z hokejem nad Wisłą. Od 4 września 2008 do 31 maja 2009 56-letni Szwed prowadził reprezentację Polski. -podaje portal sportowefakty.wp.pl

wRealu24.pl

źródło: sportowefakty.wp.pl, Dziennik Bałtycki

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ