Powstaje klinika finansowana przez Roberta Lewandowskiego.

Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej już w przyszłym roku otworzy klinikę specjalizującą się w medycynie sportowej.  Obiekt powstaje w Warszawie w sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego. Pacjentami mają być zarówno sportowcy jak i osoby prywatne. Korzystać oni będą ze sprzętu rehabilitacyjnego oraz sal operacyjnych. Robert Lewandowski rozwija się nie tylko na boisku ale także w biznesie. W lipcu tego roku stał się wspólnikiem i deweloperem firmy LS Investments zajmującą się budowaniem budynków mieszkalnych w Warszawie.

wRealu24.pl 

Powstaje klinika finansowana przez Roberta Lewandowskiego.

Zobacz także:

loading...

Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej już w przyszłym roku otworzy klinikę specjalizującą się w medycynie sportowej. 

Obiekt powstaje w Warszawie w sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego. Pacjentami mają być zarówno sportowcy jak i osoby prywatne. Korzystać oni będą ze sprzętu rehabilitacyjnego oraz sal operacyjnych. Robert Lewandowski rozwija się nie tylko na boisku ale także w biznesie. W lipcu tego roku stał się wspólnikiem i deweloperem firmy LS Investments zajmującą się budowaniem budynków mieszkalnych w Warszawie.

wRealu24.pl 

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ