Mistrz Polski w areszcie! Zaatakował i ciężko ranił nożem mężczyznę! Co się stało?

Sportowiec został aresztowany za atak z nożem w ręku i okaleczenie mężczyzny. Usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. On sam twierdzi, że walczył o życie i narzędzia użył w obronie własnej. 

Mistrz Polski w areszcie! Zaatakował i ciężko ranił nożem mężczyznę! Co się stało?

Zobacz także:

loading...

Patrycjusz W. - kulturysta który zdobył mistrzostwo Polski IFBB teraz decyzja sądu spędzi dwa miesiące w areszcie. Kulturysta Patrycjusz W., który w 2013 roku zdobył mistrzostwo Polski IFBB, najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. "Gazeta Wrocławska" podaje, że prokurator oskarża kulturystę o zadanie ran nożem sąsiadowi, którego stan lekarze określają jako ciężki, zagrażający życiu.

Do tragedii doszło dnia 30 grudnia 2016 roku we Wrocławiu.

- W wersji prokuratury, zaczęło się od wizyty w mieszkaniu Tomasza S. (sąsiad Patrycjusza W. - przyp. red.) znajomej kulturysty. Miało dojść między nimi do sprzeczki. Kobieta poskarżyła się Patrycjuszowi W. Ten miał chwycić nóż i zaatakować nim pokrzywdzonego mężczyznę - podaje "Gazeta Wrocławska".

Wersja oskarżonego jest inna. Zamieścił on na swoim profilu na Facebooku oświadczenie:

"Powodem sytuacji, która miała miejsce, było wstawienie się za kobietą, która została zaatakowana. Walczyłem nie tylko w jej obronie, ale i o swoje życie" - napisał.

Patrycjusz W. sam zgłosił się na policję, gdzie zamierzał złożyć zeznania. 

- Zdecydowano się na areszt sugerując, że prokurator obawiał się nagonki (przypomnijcie sobie wydarzenia z ostatnich dni). Podobno były w tej sprawie nawet telefony i próba wywierania presji na podjęcie takiej a nie innej decyzji - ocenił kulturysta na FB.

wRealu24.pl

źródło: fakty.sport.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.