Chcesz zniknąć z internetu? Możesz to zrobić jednym kliknięciem. Oto sposób

Jeżeli macie już dość sieci, kont na portalach społecznościowych lub po prostu postanowicie odłączyć się od wirtualnego świata, możecie to zrobić w bardzo prosty sposób. Jest tylko jeden warunek, który akurat w tym przypadku spełnia niemal 99% osób.

Chcesz zniknąć z internetu? Możesz to zrobić jednym kliknięciem. Oto sposób

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...
 
Możecie usunąć wszystkie konta jakie do tej pory zostały założone. Jest haczyk - zostaną one usunięte trwale i w sieci ślad po was zaginie. Jak opisuje „Daily Mail”, wystarczy wejść na stronę deseat.com i zalogować się tam swoim kontem Google. System automatycznie wyszuka linki pozwalające usuwać konta i zaproponuje wam możliwość "zniknięcia" z sieci. Dzięki temu jednym kliknięciem usuniecie po sobie jakikolwiek ślad z takich serwisów jak np. Youtube, Facebook czy Linkedin.
deseat.com
 

Wille Dahlbo i Linus Unnebäck, twórcy aplikacji, twierdzą, że to bezpieczna metoda. Technologia jakiej użyli do stworzenia programu pozwala na bezpieczne logowanie poprzez pocztę Gmail i nie powoduje udostępniania danych. Oczywiście należy pamiętać o tym, że usunięte zostaną jedynie konta założone za pomocą maila podanego na deseat.com.

wRealu24.pl

źródło: o2.pl, deseat.com