Ciężkie dni byłego reprezentanta Anglii Wayne’a Rooneya. Piłkarz został aresztowany i to nie byle za co! Mogło by się wydawać, że sportowiec jego klasy w życiu nie dopuści się czegoś tak obrzydliwego… a jednak stało się.

 

Znany piłkarz został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. yły kapitan reprezentacji Anglii, Wayne Rooney, został zatrzymany przez policję w pobliżu swojej posiadłości w Cheshire (hrabstwo ceremonialne w zachodniej Anglii – przyp. red.) – podaje “Daily Mail”.

 

Brytyjska bulwarówka podkreśla, że żona Rooneya – Coleen- razem z dziećmi pary przebywa aktualnie na wakacjach na słonecznej Majorce na Balearach.

 

31-letni “Wazza” rozegrał w reprezentacji Anglii 119 meczów, w których strzelił 53 gole – jest najlepszym strzelcem w historii angielskiej kadry. Kilka dni temu ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej. 9 lipca 2017 r. – po 13 latach – ponownie podpisał kontrakt z Evertonem, przechodząc z Manchesteru United.

 

Gazeta dowiedziała się, że zawodnik Evertonu wracał po nocy spędzonej poza domem, kiedy zatrzymał go patrol policji. Gwiazdor futbolu został aresztowany pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu!

 

wp.pl